Pirinç

PR-015
Gönen Baldo Pirinç

Gonen Baldo Rice

Baldo pirinç en çok tüketilen tahıllar arasında yer alan ve Türk yemeklerinde sıkça kullanılan bir pirinç türüdür. Üretim esnasında çeltiğin ayrılması, temizlenmesi, renk ayrımı ve parlatılması gibi aşamalardan geçen pirinç nihai halini almaktadır.

Online teklif için aşağıdaki formu doldurarak Gönen Baldo Pirinç siparişi oluşturabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak paket veya çuval olarak temin edebilirsiniz.

Potasyum İçerir Kalsiyum İçerir Demir İçerir Enerji Kaynağı B Vitamini A Vitamini C Vitamini Fosfor İçerir

Aşağıdaki formdan siparişinize göre paket veya çuvalı ve baskı şeklini seçiniz

Formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “sepete ekle” butonuna tıklayınız.

 

NOT:

Paketli siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 palete tekabül etmektedir. 24 paletten oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 paletlik karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Çuvallı paletsiz siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 tona tekabül etmektedir. 24 tondan oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 tonluk karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Çuvallı paletli siparişlerde minimum sipariş tutarı 1 konteynerdir. 1 konteyner 24 palete tekabül etmektedir. 24 paletten oluşan tek bir ürün seçebileceğiniz gibi, 24 paletlik karma bir sipariş oluşturabilirsiniz.

PAKET

ÇUVAL